اخبار شهرستان‌ها


عباس مویدی به عنوان مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی میناب منصوب شد
طی حکمی از سوی سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، عباس مویدی مدیر جهادکشاورزی میناب به عنوان مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی این شهرستان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی میناب، طی حکمی از سوی سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان عباس مویدی مدیر جهادکشاورزی میناب به عنوان مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی این شهرستان منصوب شد.
در متن این حکم آمده است؛
برادر بسیجی عباس مویدی
به پیشنهاد فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب به موجب این حکم جنابعالی به مدت سه سال به عنوان مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی آن ناحیه منصوب می شوید.
امید است با اعتماد مطلق به خداوند متعال, عنایت کامل به موازین شرع مقدس اسلام، شوق و عشق به اسلام و امام(ره)، پیروی از فرامین، تدابیر و منویات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد)، رعایت سلسه مراتب فرماندهی و توجه به اساس بسیج که بر پایه احساس تکلیف، حرارت دینی و شور انقلابی، تکیه بر عنصر ایمان و اعتقاد راسخ و پایداری بنا نهاده شده است و نیز بهره گیری از تجربیات متراکم، ارزشمند و عزت مندانه چهار دهه انقلاب اسلامی به ویژه هشت سال دفاع مقدس بتوانید در جهت جذب، آموزش، ساماندهی و بکارگیری بسیجیان بویژه جوانان عزیز جامعه مهندسین را در صحنه های مورد نیاز انقلاب شکوهمند اسلامی همت گماشته و همچنین ضمن انجام وظایف محوله در جهت تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی گامهای موثری بردارید.توفیقات الهی و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) را برای شما مسئلت می نمایم.
سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان
گفتنی است؛ این حکم توسط مجید ذاکری مسئول بسیج اقشار سپاه ناحیه میناب در محل مدیریت جهادکشاورزی این شهرستان به عباس مویدی اعطا گردید.