اخبار شهرستان‌ها


فعالیت بهره برداران بخش کشاورزی میناب با رعایت اصول پیشگیرانه کرونا

مدیر جهادکشاورزی میناب، گفت: از تمامی بهره بردارن بخش کشاورزی این شهرستان خواسته‌ایم در تمامی مراحل فعالیت خود نکات بهداشتی را رعایت کرده و شاغلین در مزارع خود را نیز در این ارتباط آموزش دهند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی میناب، عباس مویدی در جلسه بررسی راهکارهای عدم گسترش ویروس کرونا در بخش کشاورزی این شهرستان که با حضور نمایندگان کشاورزان در محل سالن جلسات معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب برگزار شد، گفت: بهره برداران مختلف بخش کشاورزی این شهرستان با رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه ابتلا به ویروس کرونا به کار خود ادامه می‌دهند.
وی افزود: سعی شده بیشتر امور به صورت غیر حضوری انجام شود و در عین حال از جامعه کشاورزی نیز خواسته شده از برگزاری جلسات غیرضروری بپرهیزند.
مدیر جهادکشاورزی میناب اظهار کرد: اطلاع رسانی موارد بهداشتی از طریق صنف کشاورزی، فضای مجازی و پیامکی انجام می‌شود تا از شیوع احتمالی بیماری کووید-۱۹ در بین این قشر از جامعه در منطقه جلوگیری شود.
وی یادآور شد: از تمامی بهره بردارن بخش کشاورزی شهرستان خواسته‌ایم در تمامی مراحل فعالیت خود نکات بهداشتی را رعایت کنند و شاغلین در مزارع خود را نیز در این ارتباط آموزش دهند.
مویدی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به انتشار ویروس کرونا، نهادهای مرتبط مبادی ورودی شهرستان میناب به دقت، محصولات و کامیون‌های حمل و رانندگان را نیز بررسی می‌کنند.