خبرها


جهاد کشاورزی استان هرمزگان پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

عباس مویدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان طی پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، متن پیام عباس مویدی که به مناسبت عید سعید فطر صادر شد، به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید.

عطر دل انگیز ایمان در دلها به مشام می رسد. گل بوته های صبر و مبارزه با نفس در جان ها شکفته می شود. روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد. عید فطر زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون رانده اند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. آری عید سعید فطر روز تولد دوباره انسانها است.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به مردم عزیز و شریف استان هرمزگان از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم و امیدوارم با بهره گیری از توفیقات برگرفته از برکات ماه مبارک رمضان؛ با انگیزه بالا و همتی والا ، استان هرمزگان را در مسیر اعتلا و آبادانی و نیل به آرمان های بلند قرار دهیم.

 عباس مویدی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان