اخبار شهرستان‌ها

بندرخمیر ذخیره تصویر

همزمان با هفته دولت انجام شد کلنگ زنی واحد پرورش مرغ گوشتی ۴۰هزار قطعه ای در بندرخمیر

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، آئین کلنگ زنی یک واحد پرورش مرغ گوشتی ۴۰ هزار قطعه ای با اعتبار 85 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 14هزار متر مربع و ظرفیت استغال 6نفر به صورت مستقیم در رودبار شهرستان بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرستان بندر خمیر این مراسم با حضور فرماندار خمیر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، فرمانده سپاه وجمعی از مدیران و مسئولین محلی در روستای رودبار اجرا گردید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بندرخمیر در حاشیه این مراسم اظهار داشت: یکی از اولویت های جهاد کشاورزی توسعه واحدهای پرورش دام و طیور به صورت صنعتی در شطح شهرستان است.

مهندس رشید زامیران در ادامه اظهار امیدواری کرد و افزود: تلاش داریم تا با توسعه این گونه فعالیت ها و حمایت هایی که از از فعالان این بخش در دستور کار است، گوشت سفید و گوشت قرمز مورد نیاز شهرستان و حتی بخشی از نیاز شهرستان های همجوار را نیز تامین نمائیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به فعالیت سه واحد پرورش مرغ گوشتی صنعتی در شهرستان خاطرنشان کرد: سه واحد دیگر نیز تا پایان سال طبق برنامه ریزی های انجام شده به چرخه باز خواهد گشت و همچنین دو واحد پرورش مرغ دیگر نیز با ظرفیت ۱۰۰ هزار قطعه به ظرفیت شهرستان اضافه خواهد شد.