خبرها


سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان پیام دعوت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان برای شرکت در انتخابات ۸ تیر ۱۴۰۳

عباس مویدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و شهدای خدمت، از عموم مردم استان هرمزگان برای حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت کرد و اظهار داشت: شرکت در انتخابات حق و فریضه ای دینی و عقلایی است که می تواند زمینه قوام، سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه ملی و بین المللی تقویت نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، متن کامل پیام عباس مویدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

انتخابات به فرموده امام خمینی (ره) «تعیین کننده سرنوشت یک ملت است» و شرکت در آن حق و فریضه ای دینی و عقلایی است که می تواند زمینه قوام، سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه ملی و بین المللی تقویت نماید.

 

برگزاری انتخابات زودرس ریاست جمهوری، در شرایطی که هنوز ملت ایران داغدار و بهت زده از فقدان شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت پرواز اردیبهشت ماه سال جاری هستند، ضرورتی است که با تعیین ساز و کار مقرر در قانون اساسی در هشتم تیر ماه رقم خواهد خورد.

 

طبق رهنمود مقام معظم رهبری مدظله العالی «هر کسی که علاقه‌مند به ایران قوی است، بایستی در این انتخابات شرکت کند. هر کسی معتقد به لزوم حمایت از نظام جمهوری اسلامی است، بایستی به صورت مضاعف به این امراهتمام داشته باشد.»

 

استان هرمزگان و مجموعه جهاد کشاورزی به عنوان سرزمین وحدت و برادری در طول تاریخ انقلاب اسلامی با مشارکت حداکثری در تمامی انتخابات ها ثابت کرده است که دلسوزانه همدل و همگام با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، از عموم مردم قدر شناس، ولایت مدار و همیشه در صحنه استان اعم از شیعه و سنی، همکاران مجموعه جهاد کشاورزی، کشاورزان، بهره برداران و اقوام مختلف دعوت می کنم تا با حضور حداکثری خود در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیر موجب سربلندی، مجد و عظمت جمهوری اسلامی ایران گردند و نقشه های دشمنان قسم خورده این سرزمین را نقش برآب سازند و زمینه خدمت رسانی خالصانه و صادقانه را بیش از پیش فراهم آورند.

عباس مویدی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان