خبرها


سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به مناسبت حمله به اهداف رژیم صهیونیستی

عباس مویدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در پیامی حمله پهبادی و موشکی به اهداف رژیم اشغالگر قدس را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، عباس مویدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با صدور پیامی حملۀ پهپادی و موشکی به اهداف رژیم اشغالگر قدس را که پاسخی به تجاوزات و جنایات آن رژیم در غزه و کنسولگری ایران در سوریه بود تبریک و تهنیت گفت. 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقاتلوهم حتی لاتکون فتنة ویکون الدین کلّه لله فإن انتهَوا فإنّ الله بما یعملون بصیر (سوره مبارکه انفال/ آیه ۳۹).

رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیستی در حالی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را هدف حملۀ وحشیانه قرارداد و منجر به شهادت جمعی از فرزندان رشید و دلاور کشورمان شد که در حدود شش ماه گذشته نوار غزه را به خاک و خون کشیده بود. شدت جنایات این رژیم در غزه در این دور از وحشیگری‌هایش چنان بوده است که فریاد خشم و خروش همۀ ملت‌ها در سراسر جهان را بر سر اسرائیل نشانه رفته است.

اگرچه این جنایت‌های مکرر صهیونیست‌ها همواره پاسخ‌های کوبندۀ محور مقاومت و بخصوص حماس را در پی داشته است، اما جسارت و کوته‌بینی آن رژیم در قضیۀ حمله به کنسولگری کشورمان در سوریه نیز پاسخی دندان‌شکن می‌طلبید. همانگونه که ملت غیور ایران انتظار داشتند و رهبر فرزانه انقلاب نیز به‌کرّات و بخصوص در خطبه‌های نماز عید فطر تاکید فرموده بودند که رژیم صهیونیستی باید تنبیه شود.

سرانجام دلاورمردان رشید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیاتی تاریخی و ظفرمندانه با پرتاب صدها پهباد و موشک بالستیک به خاک اشغالگران صهیونیستی رعب و وحشت در دل صهیونیست‌ها افکنده و با تخریب و انهدام اهداف و تاسیسات مهم صهیونیست‌ها ضرب شست و گوشمالی سختی به اشغالگران و جنایتگران نشان داد.

بدینوسیله، اینجانب پیروزی غرورآفرین غیورمردان و فرزندان رشید کشورمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که وعدۀ نصرت حق را با ارادۀ خود تحقق بخشیده و با انهدام اهداف حیاتی رژیم صهونیستی نشان دادند که گنبد آهنین آن رژیم در برابر عزم و ایمان ملت ایران گنبدی پوشالی است

به محضر حضرت ولی‌عصر(عج)، فرمانده معظم کل قوا و رهبر فرزانۀ انقلاب، دلاورمردان غیور سپاه و بخصوص به مردم شریف و غیرتمند و آزادۀ ایران اسلامی تبریک و تهنیت و شاد باش می‌گویم و پاکسازی قدس شریف از لوث وجود اشغالگران صهیونیستی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

عباس مویدی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان