خبرها


پیام تبریک رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان بمناسبت فرارسیدن روز جهانی محیط زیست

رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان طی پیامی فرارسیدن روز جهانی محیط زیست را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان ، علی باقرزاده همائی رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان طی پیامی فرارسیدن روز جهانی محیط زیست و آغاز هفته محیط زیست را به همه تلاشگران، دوستداران و حامیان محیط زیست تبریک گفت، متن پیام وی به شرح زیر می باشد:

طبیعت و محیط زیست، موهبتی خداوندی است که از مجموعه موجودات، منابع، عوامل و شرایط محیطی که در اطراف هر موجود زنده وجود دارد و ادامه حیات موجود به آن وابسته است، به وجود می‌آید. آدمی از ابتدای خلقت برای ادامه حیات و فراهم نمودن شرایط بقا شروع به دخل و تصرف در طبیعت نموده و بدین سان پیوندی ناگسستنی با آن برقرار می نماید.

خداوند، زمین را آفرید و مهد انسان قرار داد، مکانی امن برای زندگی بشر، تا بهره مند از شگفت انگیزترین و زیباترین پدیده های طبیعی، بر روی برکت زمین و زیر رحمت آسمان به رشد و بالندگی برسد. اما بدعهدی، آز و زیاده خواهی ها، اینک مهد و گهواره امن انسان را در خطر قرار داده است.

طبیعت و محیط زیست به عنوان مهم ترین سرمایه حیات، نیازمند حفاظت و مراقبت ویژه همه ما ساکنان این کره مسکون است. برای تداوم زندگی خود و آیندگان، الزامی است در بهسازی و حفظ و حراست این میراث گرانبها صادقانه همت گماریم.

اینجانب روز جهانی محیط زیست و آغاز هفته محیط زیست را به همه تلاشگران و حامیان محیط زیست تبریک عرض نموده، امیدوارم که این روز فرصتی را فراهم ‌آورد تا نگاه عمیق‌تری نسبت به این مسئله پیدا کرده و در حفاظت از محیط زیست برای نسل های آینده مسئولانه‌تر رفتار کنیم.

علی باقرزاده همائی

رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان