خبرها


سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه وزارت جهادکشاورزی معرفی شد/ برگزاری چهل و یکمین نشست مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه

طی آیینی و به صورت ویدئوکنفرانسی ابراهیم الهامی تبار به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه معرفی شد.

به گزارش روبط عمومی جهادکشاورزی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در چهل و یکمین نشست مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه، ابراهیم الهامی تبار را به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه معرفی کرده و از زحمات پیمان فلسفی مدیرکل پیشین این دفتر قدردانی کرد.

وی همچنین با بیان این که در خلقت تغییر و تحول یک اصل است و هر لحظه جهان در حال تغییر است، گفت: تغییر و تحولات در دستگاه های اجرایی امری طبیعی است و نباید مورد انتقاد قرار گیرد.

به گفته وی، اگر تغییر نباشد جهان سامان نمی یابد و  علاوه بر ظاهر، باطن باطن نیز در حال تغییر است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی با اشاره به اینکه در واژه‌های محاوره‌ای تغییر با تحول همراه است، یادآور شد: هدف از تغییر، باید تحول و دگرگونی باشد؛ همچنین در انتخاب مدیران؛ آن کسی که انتخاب می‌شود باید قدرت ایجاد تحول را داشته باشد و یک قدم کار را به پیش ببرد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تغییرها نباید جنبه احساساتی داشته باشد بلکه جنبه عقلانی باید در آن رعایت شود، تصریح کرد: در حوزه نمایندگی ولی فقیه همه باید کمک کنیم که قداست این بخش حفظ شود.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی در بخش دیگری در این نشست، گفت: به دنبال آن هستیم تا مانند رایزن نظامی، رایزن کشاورزی در سایر کشورها داشته باشیم.

گفتنی است، در این مراسم علی باقرزاده همائی رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان و حجت الاسلام شرفی مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان به صورت ویدئوکنفرانسی نیز حضور داشتند.