خبرها


رئیس کل دادگستری هرمزگان : مردم اعتماد خاصی به کارکنان و عملکرد جهاد کشاورزی دارند

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با رئیس سازمان جهاد گشاورزی هرمزگان و مدیران دستگاههای تابعه این وزارت گفت با توجه به حوزه گسترده فعالیت های جهاد کشاورزی و با سابقه عملکرد جهادی کارکنان این وزارت گفت : مردم اعتماد خاصی به کارکنان و عملکرد جهاد کشاورزی دارند .

 

علی صالحی افزود : با عنایت به سال رونق تولید ، بایستی به درامد کشاورزان توجه ویژه ای کرد چرا که تولید کشور در دست آنان است . 

 

وی ادامه داد : تغیر کاربری اراضی کشاورزی موضوع مهمی است و بایستی جلو سودجویان گرفته شود و دستگاه قضا در جهت حفظ سرمایه های نطام و تحویل به نسل های آینده شبانه روزی آماده همکاری در این موضوع می باشد . 

 

نماینده قوه قضاییه در استان هرمزگان خواستار فعالتر شدن و اشتراک توان گشت زنی همه دستگاهها اعم از منابع طبیعی ، امور اراضی و مسکن و شهرسازی شد و افزود : نظارت در زمان واگذاری و هم بعد از زمان واگذاری لازم و مکمل همدیگر هستند . 

 

در این نشست صمیمی مهندس باقر زاده ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی نیز ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به ارائه گزارشی از وضعیت مبارزه با آفت ملخ صحرایی ، وضعیت کشت سبزی و صیفی در استان و واگذاری اراضی شرق استان جهت تولید میگوی پرورشی به مردم و بومیان منطقه پرداختند  . 

گفتنی است در این دیدار که با حضور ابواهادی ، دادستان استان هرمزگان برگزار شد ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان ، حجت السلام والمسلمین شرفی گزارشی از وضعیت امور فرهنگی سازمان ارائه نمودند و همچنین مدیر کل دامپزشکی و مدیر امور اراضی نیز گزارشی از حوزه فعالیت خود ارائه نمودند .