خبرها


عطرافشانی گلزار شهدای هرمزگان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

به مناسبت هفته جهادکشاورزی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدای هشت سال جنگ و همچنین شهدای جهادگر عطر افشانی قبور مطهر شهدای هرمزگان با حضور کارکنان و مدیران و خانواده شهدای جهادگر در گلزار شهدای بندرعباس انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان؛ حجت الاسلام والمسلمین علی شرفی در حاشیه مراسم ضمن بر شمردن رشادت ها و جان فشانی های شهدای جهادگر در عرصه های سازندگی و همچنین ایستادگی در مقابل ظلم و نظام سلطه تصریح کرد: حرکت جهادی و فعل جهادگونه در بدنه سازمان جهادکشاورزی از دوران دفاع مقدس به ارث رسیده است و هدف تمام کارکنان و نیروهای این مجموعه به سمت و سوی کمک به آحاد مردم است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه افزود: انشالله مولفه های جهادی و دغدغه های مردم داشتن در این مجموعه تضعیف نشود. در زمانی که اکثر افراد دغدغه فعالیت ها و منفعت شخصی خود را دارند نیروهای جهادی به فکر مردم هستند.

شرفی بیان داشت: گرامی داشت یاد و خاطر شهدا به خصوص شهدای جهادگر می تواند زمینه ساز فرهنگ ایثار باشد.

وی گفت: پایه ریزی مدیریت فعلی کشور پایه های آن را جهادگران و مجاهدان راه حق بنیان نهادند و ما نیز باید از این دستاورد مهم که حاصل خون شهدا است پاسداری کنیم.

این مقام مسئول به توطئه های دشمن علیه مردم ایران اشاره کرد و گفت: به لطف خدا، ایستادگی ملت و به حرمت خون پاک شهیدان از این سد نیز عبور خواهیم کرد.