تشریح برنامه های «هفته جهاد کشاورزی» در هرمزگان

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با اشاره به آغاز هفته جهاد کشاورزی به تشریح برنامه های این هفته در استان و شهرستان ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، علی اصغر خلیلی تصریح کرد: آغاز هفته جهاد کشاورزی امسال با تشیع پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم و عید سعید فطر همزمان شد.

وی افزود: روز گذشته 27 خردادماه مراسم با شکوه تقدیر از نمونه های بخش کشاورزی با حضور 5 نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، استاندار هرمزگان و معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اضافه کرد: همچنین روز گذشته از پیشکسوتان جهادگر استان هرمزگان که دارای پست های مدیریتی مختلف در جهاد سازندگی سابق بودند تجلیل به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: در طول هفته جهاد کشاورزی، مسئولین جهاد با خانواده های جهادگران شهید دیدار خواهند کرد.

خلیلی ادامه داد: دیدار با مسئولین استان و شهرستان از جمله ائمه جمعه و فرمانداران و مصاحبه مطبوعاتی و رادیو تلوزیونی مسئولین از جمله برنامه های این هفته است.

وی اظهار کرد: برگزاری مسابقات وزرشی برای کارکنان جهاد کشاورزی، تبلیغات محیطی و دیدار با کشاورزان و جلسه ویژه با کشاورزان از سایر برنامه های هفته جهاد کشاورزی می باشد.