خبرها


تشریح برنامه های «هفته جهاد کشاورزی» در هرمزگان

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با اشاره به آغاز هفته جهاد کشاورزی به تشریح برنامه های این هفته در استان و شهرستان ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، علی اصغر خلیلی تصریح کرد: آغاز هفته جهاد کشاورزی امسال با تشیع پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم و عید سعید فطر همزمان شد.

وی افزود: روز گذشته 27 خردادماه مراسم با شکوه تقدیر از نمونه های بخش کشاورزی با حضور 5 نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، استاندار هرمزگان و معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اضافه کرد: همچنین روز گذشته از پیشکسوتان جهادگر استان هرمزگان که دارای پست های مدیریتی مختلف در جهاد سازندگی سابق بودند تجلیل به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: در طول هفته جهاد کشاورزی، مسئولین جهاد با خانواده های جهادگران شهید دیدار خواهند کرد.

خلیلی ادامه داد: دیدار با مسئولین استان و شهرستان از جمله ائمه جمعه و فرمانداران و مصاحبه مطبوعاتی و رادیو تلوزیونی مسئولین از جمله برنامه های این هفته است.

وی اظهار کرد: برگزاری مسابقات وزرشی برای کارکنان جهاد کشاورزی، تبلیغات محیطی و دیدار با کشاورزان و جلسه ویژه با کشاورزان از سایر برنامه های هفته جهاد کشاورزی می باشد.