خبرها


برگزاری دوره آموزشی تفسیر موضوعی قرآن در مراکز خدمات جهاد کشاورزی

رئیس اداره آموزش عقیدتی جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان دوره های آموزشی تفسیر موضوعی قرآن در مراکز خدمات جهاد کشاورزی سراسر استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین شرفی تصریح کرد: در دوره آموزشی تفسیر موضوعی قرآن، در خصوص فضیلت ماه مبارک رمضان و تزکیه نفس در این ماه و اجابت دعا و اشاره به آیه اول سوره بقره در خصوص نقش بی بدیل قرآن در زندگی انسان ها مطالبی ارائه شد.

وی افزود: مراحل انس با قران، مزایای نگاه کردن به آیات قران، آیات سوره یوسف در مورد کشاورزی و مقابله با انواع مشکلات در این زمینه و کمبودآب و خشکسالی در زمان تحریم اقتصادی توسط دشمن از دیگر مطالبی بود که در دوره های آموزشی بیان شد.

رئیس اداره آموزش عقیدتی جهاد کشاورزی هرمزگان خاطرنشان کرد: در پایان هر دوره کارشناسان مراکز سوالاتی در مورد احکام ماه مبارک رمضان و سفر و ماموریت در این ماه بیان کرده و پاسخ خود را دریافت کردند.

وی در پایان اضافه کرد: دوره های آموزشی تفسیر موضوعی قرآن تاکنون در مراکز خدمات کشاورزی شمیل، تخت، ایسین و قلعه قاضی و غیره برگزار شده است و تا پایان ماه مبارک رمضان در سایر مراکز خدمات جهاد کشاورزی ادامه خواهد داشت.