اخبار شهرستان‌ها


ساماندهی و رسیدگی به حمل و نقل محصولات کشاورزی توکهور-هشتبندی
مدیر جهادکشاورزی میناب از ساماندهی و رسیدگی به حمل و نقل محصولات کشاورزی توکهور-هشتبندی با هدف جلوگیری از افزایش قیمت های حمل و نقل و رسیدگی به مشکلات تعاونی های باربری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی میناب، عباس مویدی در جلسه ای که پیش از ظهر امروز چهارشنبه بیست و یکم آبان ماه در سالن جلسات بخشداری توکهور-هشتبندی با حضور بخشدار، رئیس شورای بخش، نماینده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اعضای هیئت مدیره نظام صنف کشاورزی و منابع طبیعی و جمعی از تعاونی های باربری و کشاورزان برگزار شد، گفت: طرح ساماندهی و مدیریت عرضه محصولات کشاورزی با هدف استفاده از همه ظرفیت ها جهت ایجاد امکان فروش محصولات کشاورزی توسط تولیدکنندگان یا تعاونی ها و اتحادیه های آنان به مصرف کنندگان اجرایی می شود.
وی، افزود: صندوق های حمایت از بخش کشاورزی و خرد زنان روستایی با توجه به نقدینگی موجود خود، در راستای حمایت از خریداران محصولات کشاورزی منطقه، تزریق های مالی با بهره هایی کمتر از بانک ها در اختیار آنان قرار خواهند داد.
 مویدی، خاطرنشان کرد: ارسال محصولات کشاورزی توسط خریداران از منطقه توکهور-هشتبندی تنها با مجوز نظام صنف کشاورزی و منابع طبیعی صورت بگیرد.