اخبار شهرستان‌ها


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان: راه نجات کشور توسعه روحیه جهادی است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت: راه نجات کشور توسعه روحیه جهادی است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی میناب، حجت الاسلام علی شرفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان در همایش نقش جهادگران در گام دوم انقلاب که در فرهنگسرای شهید بهشتی میناب برگزار شد ، اظهار کرد:  آمریکا در از هم گسیختگی برخی کشورها نظیر شوروی سابق نقش داشته است و امروز دنیای غرب در تلاش است تا با عرضه امکانات و تجهیزات خود، بهره گیری از سینمای هالیود و تبلیغات وسیع به اهداف کثیف خوددست یابد.

وی در ادامه با بیان این که بیش از چهار دهه از شکل گیری انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین هنر ملت ایران می گذرد، افزود: تکریم و تعظیم جایگاه ملت ایران از مهمترین بخش هایی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان اضافه کرد: مقام معظم رهبری همچنین از انقلاب اسلامی به عنوان یک نهضت بزرگ دینی یاد می کنند، چرا که اگر انقلاب های دنیا بر اساس منافع احزاب و اشخاص شکل گرفته ولی انقلاب ملت ایران یک انقلاب فرهنگی است و درست زمانی که دین مفهومی نداشت مردم ایران انقلاب خود را اسلامی کردند.

حجت الاسلام علی شرفی با بیان اینکه در بیانیه گام دوم، چهار شعار، اخلاق، عزت، عقلانیت و انقلابی ماندن به شعارهای گذشته اضافه شده است، خاطرنشان ساخت: انقلاب اسلامی ایران اکنون در دنیا بازتاب گسترده ای پیدا کده و جایگاهش نیز بالاتر از دیگر انقلاب ها در اقصی نقاط عالم است.

این مسئول در ادامه روحیه جهادی را نشات گرفته از ایمان به خدا و معارف اهل بیت دانست و اظهار کرد: شرط تحقق "ما می توانیم" داشتن روحیه جهادی است.

شرفی در پایان تصریح کرد: برخورداری از روحیه جهادی، اعتقاد به اصل ما می توانیم و تاکید بر دستاوردهای انقلاب از مطالبات جدی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم است.

وی با بیان این که تحریم های دشمنان علیه کشور علی رغم همه سختی هایی که به همراه دارد، یک نعمت است و با خلاقیت و پشتکار ملت، دشمنان را به ذلالت می کشاند، گفت: توسعه تفکر و روحیه جهادی راه نجات کشور و عبور از مشکلات است.

 

گفتنی است؛ همایش نقش جهادگران در گام دوم انقلاب به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب و به همت مدیریت جهاد کشاورزی میناب و با حضور جمعی از پیشکسوتان جهاد  برگزار شد.