اخبار شهرستان‌ها


جلسه مدیریت جهادکشاورزی قشم با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قشم  ، جلسه‌ای فی‌مابین این مدیریت با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان و با حضور مدیر و کارشناسان مدیریت و رئیس وکارشناس کمیته امداد امام در محل این مدیریت برگزار شد. مهندس یزدان پناه با اعلام این خبر افزودند: این جلسه در راستای ایجاد اشتغال پایدار در حوزه های مختلف کشاورزی در سال رونق تولید برای مددجویان کمیته امداد برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه رئیس کمیته امداد ضمن تشکر از ضمن تشکر از مدیریت جهادکشاورزی به دلیل همکاری با مجموعه کمیته امداد با ارائه گزارش از عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قشم گفت: هدف کمیته امداد ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار و فرزندان مددجویان می باشد و هدف از این دیدار شناسایی ظرفیت های موجود در بین زنان روستایی و صندوق خرد به عنوان راهبر شغلی ، جهت ایجاد اشتغال مددجویان این نهاد است.

در ادامه مدیر جهادکشاورزی قشم با آمادگی هرگونه همکاری با کمیته امداد  افزود: سایر فعالیت‌های خُرد از جمله پرورش بزتالی، قارچ‌های خوراکی، پرورش مرغ‌محلی ، گلخانه های کوچک مقیاس و فعالیت‌هایی از این قبیل دارای زمینه و پتانسیل مناسب برای هدایت و اشتغال مددجویان می باشد .

مهندس یزدان پناه با اشاره به موقعیت خاص شهرستان قشم ادامه داد: این مدیریت می تواند در زمینه‌های آموزش، حمایت از ایجاد و توسعه‌ی دامداری های روستایی، صدور مجوزها و شناسایی ظرفیت‌ها و بستر مناسب در زیر بخش‌های مختلف در شهرستان جهت ایجاد زنجیره های تولید تعامل و همکاری بیشتری با کمیته امداد امام خمینی در راستا اهداف آن داشته باشد.