آگهی و اطلاعیه


همایش آشنایی با فرصت هاي سرمایه گذاري و تجارت در سوریه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان؛ در راستاي فراهم نمودن زمینه هاي توسعه صادرات، افزایش حجم مبادلات و ارتقاء سطح بازاریابی محصولات و خدمات در کشور سوریه و حضور موثر صنایع ایران در آن کشور، شرکت پارس رستاك با مجوز سازمان توسعه تجارت در نظر دارد، همایشی تحت عنوان آشنایی با فرصت هاي سرمایه گذاري و تجارت در سوریه به تاریخ 17 تیر ماه 98 ساعت 8:30 در سالن کنفرانس اداري شماره یک سازمان توسعه تجارت ایران برگزارنماید.

 در این همایش مهمانانی عالی مقام از کشور سوریه شامل معاون وزیر اقتصاد، رئیس سازمان سرمایه گذاري،رئیس مناطق آزاد و مدیر عامل بزرگترین پروژه ساختمان سازي سوریه حضور می یابند، که به تشریح و تبیین فرصت هاي تجاري، سرمایه گذاري و مقررات در سوریه خواهند پرداخت که بالغ بر 400 میلیارد دلار بازسازي آن برآورد شده است. چنانچه علاقمند به بازار سوریه هستید، بدین وسیله از جنابعالی دعوت می گردد جهت مشارکت در این همایش ثبت نام فرمائید.

خواهشمند است در صورت درخواست براي مشارکت فرم زیر را تکمیل و ارسال نمائید. حضور در همایش بعد از دریافت فرم ثبت نام و تایید آن توسط شرکت پارس رستاك مقدور خواهد بود.